جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧
اخبار > آیین کلنگ زنی خانه بهداشت حیدرآباد علیا بخش لوداب، برگزار شد+تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مجمع خیرین سلامت استان، خبر داد:

آیین کلنگ زنی خانه بهداشت حیدرآباد علیا بخش لوداب، برگزار شد+تصاویر


رئیس مجمع خیرین سلامت استان از آیین کلنگ زنی خانه بهداشت حیدرآباد علیا بخش لوداب خبر داد و گفت: خانه بهداشت حیدر آباد علیا بخش لوداب با همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری بانک تجارت، گلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر محمدرضا نیکبخت، اظهار داشت: خانه بهداشت حیدر آباد علیا بخش لوداب با همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری بانک تجارت که اهداء زمین آن توسط خیر محترم اهالی این روستا صورت گرفت، گلنگ زنی شد.

وی ادامه داد: جهت ساخت این خانه بهداشت یکصد متر مربع زیربنا درنظر گرفته شده که با محوطه سازی مجموعاً یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شده که امیدواریم ظرف مدت شش ماه، این خانه بهداشت آماده و مورد استفاده مردم این روستا قرار گیرد.

دکتر نیکبخت با بیان اینکه 630 نفر جمعیت تحت پوشش این خانه بهداشت است، افزود: این خانه بهداشت شامل یک روستای اصلی و چهار روستای قمر می باشد، بهورز آن در حال گذارندن دوره های آموزشی در آموزشگاه بهورزی شهرستان بویراحمد است که بعد از احداث این خانه بهداشت، بهورز نیز در آن مستقر خواهد شد.

وی یادآور شد: انتظار داریم که با نظارت و دقت کافی، یک خانه بهداشت استاندارد ساخته شود تا در جهت مشکلات بهداشتی و پیشگیری از بیمارها مثمر ثمر واقع شود.

بر پایه این خبر، آیین کلنگ زنی خانه بهداشت حیدرآباد علیا بخش لوداب با حضور رئیس مجمع خیرین سلامت استان، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، معاونت منطقه ای بانک تجارت، مدیر اجرایی خیرین سلامت شهرستان بویراحمد، بخشدار بخش مارگون، شهردار لوداب و  ریاست آموزش و پرورش منطقه لوداب، برگزار شد.7-15-142

خبر: مهران قاسمی

 

 

 

  

 

 

 ٠٨:٥٦ - پنج شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٠٠٦    /    تعداد نمایش : ١٠٧٤خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 51297
 بازدید امروز : 91
 کل بازدید : 240428
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4