پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، عنوان کرد:

شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در جمع تعدای از  خبرنگاران استان، گفت: به زودی، شروع عملیات اجرای ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در راستای طرح تحول نظام سلامت، آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محسن مرادی در نشست خبری که با حضور  خبرنگاران برگزار شد، عنوان کرد: از آنجائی که شهرستان بویراحمد از وسعت و جمعیت بالایی در استان برخوردار است، نیاز مبرم به توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در تمام نقاط شهرستان احساس می شود.

وی ادامه داد: با تلاش مسئولین استانی و شهرستانی، توانستیم مجوز و اعتبارات لازم را در احداث ده پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در شهرستان بویراحمد، کسب نمائیم.

دکتر مرادی در خصوص عنوان پروژه ها، اظهار داشت: احداث ساختمان ستاد مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، آموزشگاه و خوابگاه بهورزی، مرکز سلامت جامع شهری شهید صدوقی، مرکز سلامت جامع روستایی آبمورد، مرکز سلامت جامع روستایی نقاره خانه، مرکز سلامت جامع روستایی موشمی، مرکز سلامت جامع روستایی دمچنار، خانه بهداشت آبچندارگلال، خانه بهداشت گنجه ای کهنه و زیست پزشک مرکز سلامت جامع چین، از عناوین پروژه هایی هستند که به زودی احداث خواهند شد.

وی افزود: این 10 پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر 110 میلیار ریال در آینده ای نزدیک و احتمالاً در هفته سلامت سال 1396، کلنگ زنی خواهند شد.

دکتر مرادی توجه دولت یازدهم به حوزه سلامت و دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت را بسیار اثرگذار و مثبت عنوان کرد، و خاطرنشان کرد: امیدواریم که با احداث و راه اندازی این 10 پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی، شاهد خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری به مردم عزیز شهرستان بویراحمد، باشیم.7-15-142

خبر: مهران قاسمی

 

 


١٠:٠٥ - پنج شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٦٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٦٣خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53160
 بازدید امروز : 94
 کل بازدید : 246386
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4