جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧
اخبار > مهمترین اصل و اساس زندگی خوش رویی، صداقت، مهربانی و احترام به یکدیگر است


  چاپ        ارسال به دوست

مهمترین اصل و اساس زندگی خوش رویی، صداقت، مهربانی و احترام به یکدیگر است

در کلاس آموزشی که با حضور روانشناس و همسران زنان باردار برگزار گردید، عنوان شد: مهمترین اصل و اساس زندگی خوش رویی، صداقت، مهربانی و احترام به یکدیگر است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در راستای آموزش همسران زنان باردار برای حمایت و ایجاد آرامش در خانواده، داشتن فرزند سالم و خانواده با نشاط، کلاس آموزشی با حضور روانشناس و همسران زنان باردار در مرکز بهداشت بویراحمد، برگزار گردید.

قادر زاده باقری به عنوان روانشناس در این کلاس آموزشی، اظهار داشت: یک زن باردار در طول دوران بارداری با توجه به تغییرات هورمونی و فیزیکی ایجاد شده نیاز به محبت، همکاری، همدلی و همراهی همسر خود دارد.

وی افزود: احترام گذاشتن، صبر کردن و حضور همیشگی داشتن، بهترین فرصتی است که هر مردی طی دوران بارداری می تواند در اختیار همسرش بگذارد.     

وی با بیان اینکه حضور مرد در کنار همسر باردارش به او احساس امنیت خاطر می بخشد، ادامه داد: با خانم باردار در مورد پیشرفت بارداری و نوزادی که قرار است به دنیا بیاید، با خوشرویی صحبت کنید و سعی کنید که نگرانی ها را برطرف کنید.

زاده باقری با اشاره به اینکه مرد باید با کمک به همسر باردارش، نگرانی های دوران بارداری او را کاهش دهد، توصیه نمود: نقش مردان در بارداری همسرانشان از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که برای یک خانم باردار هیچ کس نمی تواند جایگاه همسرش را در این دوران مهم، داشته باشد.

بر پایه این خبر؛ در راستای آموزش همسران زنان باردار برای حمایت و ایجاد آرامش در خانواده، داشتن فرزند سالم و خانواده با نشاط، کلاس آموزشی با حضور روانشناس و جمعی از همسران زنان باردار در سالن آموزشی مرکز بهداشت بویراحمد، برگزار گردید.7-15-142

خبر: مهران قاسمی

نسخه چاپی خبر


١٠:٣٤ - شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٥١    /    تعداد نمایش : ٣٢٩خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52490
 بازدید امروز : 26
 کل بازدید : 243705
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3