دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦
اخبار > تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی + تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول آموزش سلامت مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد:

تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی + تصاویر

مسئول آموزش سلامت مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، گفت: طی مراسمی، با حضور جمعی از مسئولین مرکز بهداشت و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، از فعالان سفیران سلامت دانش آموزی، تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ زهره سیفی، اظهار کرد: سفیران سلامت در مدارس، دانش آموزانی هستند که توسط مربیان بهداشت مدارس یا رابطین بهداشت و یا مسئولین ذیربط آموزش می بینند تا به همسالان و خانواده های خود این آموزش های بهداشتی را انتقال دهند.

 وی افزود: از آنجا که نوجوانان و جوانان نقش عمده ای در توسعه و ساخت آینده کشور دارند، بنابراین توجه و دقت در حفظ و ارتقاء سطح سلامت آنان گامی مهم در ساختن انسانهای سالم فرداست.

وی با بیان اینکه در برنامه سفیر سلامت، دانش‌آموزان با فراگیری آموزش‌های سلامت و انتقال به همسالان در فرآیند سلامت در مدارس نقش ویژه‌ای ایفا می کنند. تصریح کرد: با توجه به تعداد کثیر دانش آموزان و امکان انتقال پیامهای بهداشتی از طریق آنان به خانواده و جامعه، می توان از این گروه تحت عنوان سفیران سلامت و پیام آوران بهداشتی استفاده کرد.

بر پایه این خبر؛ همایش تجلیل از فعالان سفیران سلامت دانش آموزی، با حضور جمعی از مسئولین مرکز بهداشت و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان، برگزار گردید.7-15-142

خبر: مهران قاسمی


 


١٤:٠٤ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٨٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 48000
 بازدید امروز : 52
 کل بازدید : 222583
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5