جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧
اخبار > جوابیه مرکز بهداشت بویراحمد / خدمت به خانواده شهدا افتخار حوزه سلامت است/ تغییر و تحولات در سیستم اداری امری طبیعی است


  چاپ        ارسال به دوست

جوابیه مرکز بهداشت بویراحمد / خدمت به خانواده شهدا افتخار حوزه سلامت است/ تغییر و تحولات در سیستم اداری امری طبیعی است

در پی درج مطلبی با عنوان بی احترامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به یک فرزند شهید در پایگاه اطلاع رسانی یاسوج 24، مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد در جوابیه ای ضمن تاکید بر رعایت اخلاق در فعالیت های رسانه ای تاکید نمود:  تغییر مسوولان زیرمجموعه مرکز بهداشت بویراحمد از اختیارات مدیر مرکز بوده و برای مسئول  قبلی مرکز بهداشتی و درمانی مادوان  نیز هیچگونه حکم زمان داری صادر نشده بود و آقای دکتر صلاحت پور نیز همان روز طی حکمی دیگر به عنوان پزشک خانواده مرکز جامع سلامت شهیدمدنی اکبرآباد در حال ارایه خدمت هست.

به گزارش وب دا، در این جوابیه آمده است:

ما همواره مدیون ایثارگری شهدا و رزمندگان و خانواده های معزز آنها می باشیم، لذا خانواده محترمشان نه تنها در سیستم بکارگیری، بلکه در تمام مراحل خدمت رسانی در سرلوحه امور مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد قرار دارد.

اینکه اولاً مرکز بهداشتی و درمانی مادوان طبق چارت سازمانی به عنوان یکی از مراکز بهداشتی و درمانی، مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد بوده و به عنوان شبکه بهداشت مطرح نمی باشد.

دوماً؛ حکم و ابلاغ مسئول مرکز بهداشتی و درمانی مادوان از طرف رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد صادر گردیده است. ضمناً از اختیارات یک مدیر بوده که نسبت به تعیین مسئولین واحدها و مراکز خود تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

سوماً: هیچ گونه احکامی و ابلاغی که مشمول مدت زمان خاصی باشد تا کنون در این مرکز صادر نگردیده است.

در پایان یادآور می شود ابلاغ آقای دکتر صلاحت پور در همان روز در یکی از مراکز مهم بهداشتی و درمانی تحت عنوان پزشک خانواده مرکز جامع سلامت شهید مدنی اکبرآباد از طرف رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد و طی مراحل قانونی مربوطه، صادر گردیده است.

در پایان مجددا از خانواده پرتلاش و زحمت کش رسانه انتظار می رود ضمن رعایت اخلاق حرفه ای مسایل حوزه سلامت را با مباحث خانوادگی تفکیک نموده و در این راستا با انتشار اخبار موثق و پس از طی مسیر از طریق منابع موثق یاری رسان مرکز بهداشتی درمانی شهید دامیده شهرستان بویراحمد باشند.

روابط عمومی مرکز بهداشتی درمانی شهید دامیده شهرستان بویراحمد


١٩:٣٧ - چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٧٧    /    تعداد نمایش : ٥١٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52487
 بازدید امروز : 23
 کل بازدید : 243702
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3