جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧
اخبار > طرح ایراپن در یکی از ادارات شهرستان بویراحمد، اجرا شد


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، خبر داد:

طرح ایراپن در یکی از ادارات شهرستان بویراحمد، اجرا شد

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از اجرای طرح ایراپن در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح ایراپن، سنجش سلامت کارکنان اداره کل مسکن و شهرسازی استان، صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر محسن مرادی، اذعان داشت: در راستای اجرای طرح ایراپن، مراقبین سلامت با حضور در ساختمان شماره 4 اداره کل مسکن و شهرسازی استان، به سنجش سلامت کارمندان این اداره پرداختند.

وی ادامه داد: خدماتی چون تست های قند و چربی خون، اندازه گیری فشار خون، تن سنجی و آموزش شیوه زندگی سالم (تغذیه و فعالیت بدنی)، توسط مراقبین سلامت به 80 نفر از کارکنان اداره کل مسکن و شهرسازی استان، ارائه شد.

دکتر مرادی با بیان اینکه طرح ایراپن در دستور کار طرح تحول سلامت قرار گرفته است، افزود: با توجه به اینکه شروع این طرح در ادارات شهرستان آغاز شده، امیدوارم با همکاری ادارات شهرستان و استقبال بالای کارمندان، بتوانیم تا پایان سال حدود چهار هزار کارمند را مورد سنجش سلامت قرار دهیم.

وی یادآور شد: طرح «ایراپن» یکی از اقدامات انجام شده وزارت بهداشت در حوزه بهداشت و پیشگیری است که به منظور پایش و شناسایی افراد در معرض خطر چهار فاکتور سکته قلبی و مغزی، سرطان های شایع و سرطان روده بزرگ، اجرا می شود.

به گزارش وب دا، سرپرست و معاون مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد با حضور در ساختمان شماره 4 اداره کل مسکن و شهرسازی استان، از نزدیک به اجرای طرح «ایراپن» بازدید نمودند و توصیه های لازم را به مراقبین سلامت، ارائه نمودند.7-15-142

خبر : مهران قاسمی١٤:١١ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٢خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52488
 بازدید امروز : 24
 کل بازدید : 243703
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3