پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
اخبار > پایش های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد انجام شد/ارزیابی تمامی شاخص های بهداشتی در پایش های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان+عکس


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، خبر داد:

پایش های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد انجام شد/ارزیابی تمامی شاخص های بهداشتی در پایش های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان+عکس

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از پایش و بازدید های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: پایش های مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد بعد از سه روز پایان پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محسن مرادی، عنوان کرد: تیم پایش معاونت بهداشتی، کلیه مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستای شهرستان بویراحمد را مورد پایش قرار دادند.

وی ادامه داد: با توجه به وسعت شهرستان بویراحمد، این پایش ها به مدت 3 روز به طول انجامید.

وی افزود: در این اقدام، فعالیت های بهداشتی و درمانی با توجه به چک لیست و دستورالعمل ارسالی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی توسط مسئولین و کارشناسان معاونت بهداشتی، مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر مرادی با بیان اینکه تمامی شاخص های بهداشتی در این پایش مورد ارزیابی قرار گرفت، ادامه داد: تحلیل پایش های انجام شده طی جلسه ای در ستاد مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد با حضور پایش کنندگان معاونت بهداشتی و کلیه مسئولین واحدهای مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، صورت گرفت.

وی اذعان داشت: این جلسه که به مدت 6 ساعت به طول انجامید، اطلاعات و نتايج حاصل از پايش ها به طور دقيق تحليل شد و علت هايي كه موجب تقويت يا تضعيف برنامه ها شده و نيز فرصت هائي كه وجود داشته و تهديدهائي كه در كمين برنامه ها بودند، مشخص شدند.

وی یادآور شد: از آنجایی‎که پايش اطلاعاتي را براي مقايسه اجراي فعاليتها با استانداردها و معيارها فراهم مي سازد، لذا می توان بر اساس این پایش ها براي رفع نواقص ها اقدام نمود.

به گزارش وب دا؛ پایش کلیه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بویراحمد با حضور مسئولین و کارشناسان معاونت بهداشتی انجام گرفت و طی جلسه ای در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، نتایج این پایش ها مورد ارزیابی قرار گرفت. 7-15-142

خبر: مهران قاسمی


٠٨:٢٥ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦١٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53523
 بازدید امروز : 96
 کل بازدید : 248813
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4