پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
اخبار > کمیته اقتصاد بهداشت و صرفه جویی، برگزار شد+ عکس


  چاپ        ارسال به دوست

در مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد؛

کمیته اقتصاد بهداشت و صرفه جویی، برگزار شد+ عکس

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در جلسه کمیته اقتصاد بهداشت و صرفه جویی، گفت: کاهش هزینه ها، مدیریت مصرف و افزایش درآمد، از مهمترین اهداف این کمیته است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد؛ دکتر محسن مرادی در حاشیه جلسه کمیته اقتصاد و صرفه جویی که با حضور مسئولین واحدها برگزار شد، اظهار کرد: تشکیل این کمیته از اهمیت بسزایی برخوردار است، باید تلاش کنیم در شرایط موجود کاهش هزینه ها، مدیریت مصرف و افزایش درآمد، به صورت جدی در نظر گرفته شود به طوری که ارائه خدمت به مردم کاهش پیدا نکند.

وی در خصوص مصوبات این جلسه، عنوان کرد: صرفه جویی در حامل های انرژی و بهینه کردن مصرف انرژی، پایش و مدیریت دقیق میزان مصرف مکمل های دارویی در مراکز بهداشتی و درمانی، نظارت دقیق واحد نقلیه بر تردد خودروها، بررسی کامل درخواست های خرید و خروج از انبار و صرفه جویی در وسایل مصرفی آزمایشگاه ها، از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

به گزارش وب دا؛ کمیته اقتصاد بهداشت و صرفه جویی مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد با حضور مسئولین واحدها در دفتر کار سرپرست این مرکز برگزار شد و در پایان ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات، جهت اعضای این کمیته ابلاغ صادر گردید.7-142١١:١٨ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٢٦١    /    تعداد نمایش : ١٦٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53521
 بازدید امروز : 48
 کل بازدید : 248765
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2